
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS VivoBook A580U (C21N1634) 7.6V 4400mAh
1 499 ₴
- В наявності
- Код: NB431144
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS VivoBook A580U (C21N1634) 7.6V 4400mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 4400mAh
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 7.6V
Кількість елементів: 2
Розміри акумулятора: 190x80x10 мм
Вага: 150 г
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: C21N1634
Сумісний з:
ASUS VivoBook A580U
ASUS VivoBook FL5900L
ASUS VivoBook X542U
ASUS VivoBook FL8000U
ASUS VivoBook R542U
ASUS VivoBook R542UR
ASUS VivoBook V587U
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 190 мм |
| Ємність акумулятору | 4400 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 2 |
| Потужність | 34 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.6 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴
