
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS ROG G751 (A42N1403) 15V 88Wh
1 599 ₴
- В наявності
- Код: NB430970
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS ROG G751 (A42N1403) 15V 88Wh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 88Wh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 15V
Кількість елементів: 8
Розміри акумулятора: 135x40x65 мм
Вага: 393 г
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: A42N1403, A42LM93, 4ICR19/66-2
Сумісний з: ASUS ROG G751 G751JL G751J G751JT G751JY GFX71 GFX71J GFX71JM GFX71JT GFX71JY
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 135 мм |
| Ємність акумулятору | 4400 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 8 |
| Потужність | 88 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴
