
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS N550 Series (C41-N550) 15V 53Wh
1 699 ₴
- В наявності
- Код: NB430680
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS N550 Series (C41-N550) 15V 53Wh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS N550 Series (C41-N550) 15V 53Wh
Ємність: 3500 mAh
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 15V
Кількість елементів: 4
Розміри акумулятора: 220x15x56 мм
Вага: 264 г
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: C41-N550
Сумісний з: ASUS N550 N550J N550JA N550JV N550JK N550X47JV N550X47JV-SL Q550L Q550LF G550 G550J G550JK ROG G550 ROG G550J ROG G550JK Series
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 220 мм |
| Ємність акумулятору | 3500 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 53 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴
