Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS VivoBook X200CA (ASX200L7) 11.1V 2600mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 2600mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.1V
Кількість елементів: 3
Розміри акумулятора: 228x51x19 мм
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: ASUS A31N1302, 1566-6868, 0B110-00240100E, A31LMH2
A31LM9H
Сумісний з:
ASUS
VivoBook X200CA
F200MA-KX073H
X200MA-KX011H
X200CA-6E
VivoBook F200CA
F200MA-KX077H
X200MA-KX044D
X200CA-1A
VivoBook FX200CA
F200MA-KX079H
X200MA-KX048D
X200CA-9A
VivoBook R202CA
F200MA-KX081D
X200MA-KX085H
X200CA-1B
VivoBook X200MA
F200MA-KX130D
X200MA-KX130D
X200CA Series
F200CA-KX019h
FX200CA-KX219D
X200MA-RCLT07
X200CA-9D
F200CA-KX078DU
X200CA-HCL1104G
X200CA-6D
X200CA-9E
F200MA-CT066H
x200ca-kx033h
X200CA-9B
AR5B125
F200MA-CT097H
X200MA-CT015H
X200CA-CT161H
Sonic Master R202CA
F200MA-CT146H
X200MA-CT132H
X200CA-db017
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 228 мм |
| Ємність акумулятору | 2600 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 29 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 19 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴

