
Акумулятор для ноутбуків MacBook 15" Touch Bar (A1820) 11.4V 6667mAh
5 999 ₴
- В наявності
- Код: NB420391
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для ноутбуків MacBook 15" Touch Bar (A1820) 11.4V 6667mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор для ноутбуків MacBook 15" Touch Bar (A1820) 11.4V 6667mAh
Ємність: 6667mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.4V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 320x110x6 мм
Вага: 321.1 г
Виробник: APPLE
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: A1707, A1820, A1707 (EMC 3072), A1707 (EMC 3162), 020-01728.
Сумісний з:
MacBook 15" Touch Bar (Mid-2017), MacBook 15" Touch Bar (Late 2016), MacBook Pro 15" Core i7 2.6 Touch (Late 2016), MacBook Pro 15" Core i7 2.9 Touch (Mid-2017), MacBook Pro 15" Core i7 2.8 Touch (Mid-2017), MacBook Pro 15"Core i7 2.9 Touch (Late 2016), MacBook Pro 15" Core i7 2.7 Touch (Late 2016), MacBook Pro 15" Core i7 2.6 Touch (Late 2016), MacBook Pro 3.1 GHz Core i7 (I7-7920HQ),
MacBook Pro 2.9 GHz Core i7 (I7-7820HQ), MacBook Pro 2.8 GHz Core i7 (I7-7700HQ), MacBook Pro 2.9 GHz Core i7 (I7-6920HQ), MacBook Pro 2.7 GHz Core i7 (I7-6820HQ), MacBook Pro 2.6 GHz Core i7 (I7-6700HQ), BTO/CTO A1707 (EMC 3162), BTO/CTO A1707 (EMC 3072), Apple A1707 EMC 3162,
Apple A1707 EMC 3072, MacBook 15" A1707 EMC 3072, MacBook 15" A1707 EMC 3162, MPTT2LL/A*,
MPTR2LL/A*, MLH42LL/A*, MLH32LL/A*.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 6667 мА/год |
| Клас якості | Original |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴
