
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків APPLE MacBook Pro 15" Black (A1321) 10.8V 5400mAh
2 199 ₴
- В наявності
- Код: NB00000029
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків APPLE MacBook Pro 15" Black (A1321) 10.8V 5400mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 5400mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 10.8V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 259.2x78x11 мм
Вага: 310 г
Гарантія: 12 місяців
Сумісний з:
Apple MacBook Pro MB986LL/A
Apple MacBook Pro MB985LL/A
Apple MacBook Pro A1286 15"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 259.2 мм |
| Ємність акумулятору | 5400 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 11 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴
