
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків MSI CX480 Series (A32-A24, MIX480LH) 10.8V 5200mAh
1 099 ₴
- В наявності
- Код: NB470051
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків MSI CX480 Series (A32-A24, MIX480LH) 10.8V 5200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 5200mAh / 56Wh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 10.8V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 268x51x21.5 мм
Вага: 309 г
Розміри в упаковці: 290х100х45 мм
Вага в упаковці: 382 г
Виробник: PowerPlant
Гарантія: 12 місяці
Сумісний з:
MSI CX480 Series
MSI CX480MX Series
MSI CX480-IB32312G50SX
HASEE K500A
HASEE K480A
HASEE K480P
HASEE CX480
Medion Akoya E4212 Series
Medion MD97823
MD98039
MD98042 Series
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 268 мм |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Клас якості | Original |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 56 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Сумісність з брендом | MSI |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 21.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 309 г |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴
